Jauniešu balss sociālo plakātu konkursā „Esi aktīvs, piedalies!”

Biedrība ESTO sadarbībā ar Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmiju jau trešo reizi rīko plakātu konkursu, kurā sagaida spilgtus un aktuālus darbus ar pamanāmu vēstījumu latviešu un/vai latgaliešu valodā, kas rosina paust savu attieksmi par pilsoniskas sabiedrības procesiem un iestājas par Eiropas vērtībām – brīvību, vienlīdzību un līdztiesību.

Piedalīties konkursā aicināti jaunieši ar vai bez priekšzināšanām mākslas jomā, visi, kas vēlas paust savu attieksmi par aktuāliem pilsoniskas sabiedrības procesiem. Kopš 2021.gada plakātu konkursos jau ir iesniegti vairāki desmiti jauno mākslinieku darbu pieteikumi. Labākie darbi tika izstādīti vairākās ceļojošās izstādēs dažādās Latgales vietās. Arī šogad konkursa uzvarētāju darbi tiks izmantoti dažādās vides kampaņās un izstādēs.
Visi konkursa dalībnieki, kuru darbi tiks eksponēti izstādēs, saņems konkursa dalībnieka diplomus. Tiks pasniegta arī konkursa uzvarētāja balvu un Skatītāju simpātiju balvu, ko noteiks biedrības ESTO un Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas aptauju balsojums.
Plakātus kopā ar aizpildītu konkursa veidlapu gaidīsim e- pastā estobiedriba@gmail.com līdz 2023.gada 28.aprīlim. Konkursa laureātu apbalvošana paredzēta 2023.gada 16.maijā Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas izstāžu zālē, plakātu izstādes atklāšanas pasākumā.
Informācija par Konkursa nolikumu publicēta interneta vietnēs biedribaslg.lv un rta.lv

Sociālo plakātu konkurss “Esi aktīvs, piedalies!” tapis biedrības ESTO projekta “Klausies. Saproti. Rīkojies!” ietvaros, kuru finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija caur EEZ un Norvēģijas grantu programmu „Aktīvo iedzīvotāju fonds”.

Konkursa nolikums

Iesakām