Aicinām apmeklēt politiskās izglītības darbnīcu ar Ilgu Šuplinsku “Ideāli un realitāte politikā un mūsu sabiedrībā”

“Politika ir interešu cīņa, maskēta ar principu cīņu. Sabiedrības lietu vadīšana personīgo labumu iegūšanas vārdā”

Ilga Šuplinska, bijusī Izglītības un zinātnes ministre, jūnija sākumā izstājoties no partijas, kas viņu aicināja startēt 13. Saeimas vēlēšanās, atzina, ka, ejot politikā, vēlējās rīkoties godīgi, drosmīgi un gudri. Neredzot kādu no šiem elementiem, politiķe izstājās.

Politiskās izglītības darbnīcā runāsim par šķietamo un patieso demokrātiju, cilvēka un sistēmas attiecībām, kompromisiem, ideāliem, vilšanos, darbību un pretdarbību.Tiekamies Augšdaugavas novada Līksnā, Daugavas ielā 10A
2021. gada 24. septembrī plkst. 15.00

Pieteikšanās: estobiedriba@gmail.com līdz 23.09.2021.2021. plkst.23:59

Projektu finansiāli atbalsta Norvēģija, Islande un Lihtenšteina. Eiropas Ekonomikas zonas un Norvēģijas granta apjoms ir 99 267,78 eiro. Projekta “Klausies. Saproti. Rīkojies!” mērķis ir sekmēt pilsonisko aktivitāti un sabiedrības līdzdalību demokrātijas procesos, rosinot klausīties, izprast un rīkoties savas kopienas un valsts labā.. Latvijā šo finansējumu administrē Aktīvo iedzīvotāju fonds.

Aktīvo iedzīvotāju fonds ir Eiropas Ekonomikas zonas un Norvēģijas finanšu instrumentu programma, kas Latvijā tiek īstenota no 2020. līdz 2024. gadam ar mērķi stiprināt pilsonisko sabiedrību un iedzīvotāju līdzdalību un vairot mazaizsargāto iedzīvotāju grupu spējas.

Iesakām