Pirmajā diskusiju ciklā SARUNAS PAR SVARĪGO – dzejniece Ligija Purinaša

8.maijā plkst.11.00 tiešraidē biedrības ESTO sociālajā tīklā facebook būs skatāma un klausāma pirmā saruna diskusiju ciklā „ Sarunas par svarīgo”. Runāsimies ar dzejnieci, centra MARTA Rēzeknes filiāles vadītāju un aktīvu sava viedokļa paudēju Ligiju Purinašu.

Diskusiju cikla mērķis ir aicināt uz sarunu kādu sabiedrībai zināmu kultūras personību – literātu, mūziķi, kino režisoru, mākslinieku, baudīt viņa radītos darbus, kā arī diskutēt par mākslinieka-indivīda lomu sabiedrības vērtību veidošanā, tā spēju vai nespēju ietekmēt demokrātijas procesu norisi. Diemžēl Covid-19 ierobežojumi pagaidām neļauj tikties klātienē, tomēr mēs ceram, ka arī attālinātā saruna rosinās aizdomāties par demokrātijai būtiskiem principiem, cilvēka un sabiedrības lomu tajā.
Projekta ietvaros notiks 19 tikšanās ar dažādiem kultūras jomu pārstāvjiem. Mazinoties pandēmijas laika ierobežojumiem ne vien sarunāsimies ar uzaicināto personību, bet arī skatīsimies viņa radīto kino, mūziku, mākslas darbu un diskutēsim par redzēto.
Diskusiju cikls turpināsies līdz 2023.gadam. Tas būs pieejams visiem interesentiem, tiks raidīts arī biedrības ESTO sociālajā tīklā facebook.
Sekojiet informācijai par turpmākajiem diskusiju cikla „Sarunas par svarīgo” notikumiem!

Iesakām